• Srebrne dziewczyny!!!

• Półfinał Wojewódzki Piłki Nożnej dziewcząt w Bytomiu za nami. Nasza super drużyna była o krok od zwycięstwa. Ostatecznie dziewczynki zajęły 2 miejsce.

SP Świbie - SP 51 Bytom 3:0

SP Świbie - SMS Ruda Śląska 1:2

GRATULUJEMY zawodniczkom i trenerowi!!!!

• Dziewczyny na medal!

• Sukcesy sportowe uczniów naszej szkoły cieszą nas niezmiennie od lat. Tym razem miło nam poinformować, że medalowa passa drużyny dziewcząt z klas 4-6 nadal trwa. Pierwszy znaczący sukces drużyna odniosła w lutym zajmując 2 miejsce w Powiatowych Zawodach w piłce siatkowej.

Dzisiaj 15 maja 2023 nasze medalowe dziewczyny wybrały się na zawody rejonowe tym razem w piłce nożnej. W Gliwicach zajęły 1 miejsce pokonując drużynę SP1 Gliwice 0:5.

Brawo dziewczyny!!!!!!!

Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi, z niecierpliwością czekamy na więcej!!