• Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Świbiu

• Taka sytuacja... Dzisiaj oficjalnie do grona najlepszych uczniów na świecie dołączyli uczniowie klasy pierwszej. Były wierszyki, cudowne, energetyczne piosenki, dzieła malarskie i absolutnie idealny polonez!!!! Nawet psikus ze strony mikrofonu nie był w stanie wybić ich z rytmu. Po takim występie nikt nie miał wątpliwości, że są gotowi na przyjęcie zaszczytnej roli "ucznia Szkoły Podstawowej w Świbiu". Uczniom życzymy sukcesów w nauce, a wychowawcy... cierpliwości. Gratulujemy.

• WROCŁAW 2023

• Uczniowie klas 4-8 w imponującej liczbie 97 udali się zdobywać wiedzę z zakresu hydrologii oraz historii i architektury. W Centrim Edukacji Ekologicznej Hydropolis odbyliśmy fascynującą podróż przez rzeki, morza i oceany. Dowiedzieliśmy się, jakie owoce najbardziej nawadniają organizm i dlaczego trzeba dbać o lasy. Zwiedziliśmy również rynek i zabytki Ostrowa Tumskiego. Zmęczeni, ale zadowoleni planujemy następne wyjazdy.

• Akademia Mocy - warsztaty w ramach Laboratoriów Przyszłości

• Kim był Nikola Tesla? Co to jest elektrostatyka? Jak to się dzieje, że w gniazdkach jest prąd.....Nasi uczniowie już to wiedzą. Dzisiaj w naszej szkole odbyły się super ciekawe warsztaty fizyczne. Uczniowie klas 6-8 pracujac w grupach  pod czujnym okiem Powermena i Nikoli Tesli poznawali zagadnienia z zakresu elektrostatyki i przewodnictwa.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dziś w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 7 przedstawili spektakl pt. "Dziady". Humorystycznie, a zarazem z  wielką klasą aktorską zaprezentowali swoje talenty. Gratulujemy wspaniałego występu, a wszystkim nauczycielom i pracownikom życzymy jeszcze raz, wszystkiego,  co najlepsze!

• Transport GZM

• Informujemy Państwa, iż zakodowana ulga na karcie ŚKUP będzie widoczna podczas kontroli, aż do momentu jej przysługiwania.

Wszelkie informacje dotyczące nowego systemu dostępne pod adresem: https://transportgzm.pl/

• Dzień Chłopaka

• Wczoraj w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Odbywał się on pod hasłem "Dzień Krawata"! Uczniowie świętowali w ramach swoich klas na różne sposoby, były imprezy w salach, wypad na piknik, wyjazd do kina, czy na kręgle. Z okazji ich święta życzymy wszystkim chłopakom jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!