• 21.03 - Pierwszy Dzień Wiosny , Światowy Dzień Zespołu Downa.

• 21 marca odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Tego dnia ubraliśmy się na kolorowo i założyliśmy nietuzinkowe nakrycia głowy.  W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie  szkoły, którzy przygotowali razem z wychowawcami spektakularne " Panie Wiosny ", po czym udali się na zasłużone "Zdrowe Drugie Śniadanie".  Po śniadaniu zaprośiliśmy  naszych uczniów do sali gimnastycznej na  wspólną zabawę. Każda klasa wystąpiła ze swoim tańcem, a odważni i chętni  zaprezentowali swoje zdolności gimnastyczne, muzyczne i wokalne.  Emocje były tak ogromne, że część widowni z zapartym tchem oglądała przedstawienie na stojąco. Tego dnia chcielismy  również uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Zespołu Downa. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele założyli kolorowe skarpetki i dumnie prezenowali je przez cały dzien. Zapraszamy do fotorelacji.