• Regulamin korzystania ze stołówki

• Szanowni rodzice, w zakłdadce O szkole - Dokumenty publikujemy Regulamin korzystania ze stołówki wraz z załącznikiem. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Szanowni Państwo, drodzy uczniowie czas wakacji nieubłaganie zmierza ku końcowi, w związku z tym przekazujemy pierwsze informacje związane z organizacją roku szkolnego 2022/23.

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2022 r.:
            o godz. 8.00  - Msza św.,
            o godz. 9.00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Rodziców uczniów klasy 1 prosimy o podpisanie „tyt”, będzie również przygotowany stół gdzie można je zostawić już od godz. 7.30.

Dzieci dojeżdżające będą mogły skorzystać z wcześniejszego odwozu. W tym dniu nie pracuje świetlica, dlatego prosimy o zapewnienie opieki dzieciom młodszym i z oddziału przedszkolnego po uroczystości.

Zebrania z rodzicami planowane są:

Dla dzieci przedszkolnych i oddziału zerowego : 29 sierpnia 2022 godz. 16.30 w sali gimnastycznej w szkole.

Dla klas 1-7: 06 września 2022 (wtorek) o godz. 17.00.